Dubleks Prefabrik Evler

Hazır Prefabrik yapı sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Topuzlar Prefabrik, iki katlı ev üretimi konusunda özenli bir şekilde tasarlayıp kullanıma hazır ürettiği dubleks prefabrik evler  yeni nesil ev teknolojisi ile en iyi seviye de, iyi bir izolasyona sahip hızlı üretim ve kurulum yapılabilen yaşam alanları üretmekteyiz.

Topuzlar Prefabrik düzenli aralıklarla geliştirerek güncelliğini yükselttiği ev modellerinin tamamında estetik tasarım üstünlüğü ve en üst düzeyde konfor sunarak yaşam alanlarını her zaman ön plana çıkarabilmektedir. Müşteri beklentilerinin her zaman bir adım ilerisinde olan firmamız hazır evlerde ferah kullanım ve huzur veren mekânları özenli bir şekilde hazırlamaktadır. Hayallerinizdeki yaşam alanını yansıtan ev tarzını kesinlikle firmamızın ürettiği ev modelleri arasında bulacağınıza eminiz. Beğendiğiniz ev modelini Topuzlar Prefabrik yeni nesil de monte sistem hattında kısa sürede ön imalatını gerçekleştirerek dilediğiniz yerde kurulum hizmeti sağlayabiliyoruz. Uzun ömürlü kullanım özelliği sayesinde yıllarca kullanabileceğiniz prefabrik eve sahip olun.

De monte üretimi ile hazırladığımız evlerin tamamını Türkiye ve Dünyanın tüm ülkelerine gönderebiliyoruz. Topuzlar Prefabrik uzmanları tarafından kurulum hizmeti de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Dubleks Prefabrik ev sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.