Kurumsal

Kolay kuruluma sahip, hızlı ve pratik bir yaşam çözümleri sunabilen prefabrik yapılar her geçen gün hayatımızdaki yerini almaya devam ediyor. Prefabrik yapılar hem iş dünyasında hem de bireylerin konforlu bir şekilde yaşayabilmesi için zengin çeşit barındıran prefabrik yapıların betonarme yapılara göre çok fazla avantajı bulunmaktadır.

Hazır yapılar alanında 1989 yılından beri deneyimli bir marka haline gelen Topuzlar Prefabrik, sektörde kurulmuş olan ilk firmalar arasında bulunmaktadır. Firmamız tüm Türkiye’ye ve Dünya’nın birçok yerine hazır yapılar pazarına ilk ürünlerini 1989 yılında sunmayı başarmıştır. Kurulduğumuz günden bugüne sürekli olarak ürünlerimizin kalitesini yükselterek birçok büyük hedef kitlelere ulaşmıştır. 

Topuzlar Prefabrik, gelişen ve değişen teknolojiye önem vererek yakında takip ederek ihtiyaca göre ürün geliştirerek Türkiye’de bulunan bir çok kurumsal firmanın çözüm ortağı olmuştur. Topuzlar Prefabrik kamu kuruluşundan özel sektöre; askeri tesislerden havalimanlarına kadar birçok alanda çözümler üretebilmiş ve yerli ve yabancı bir çok markaya hizmeti sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı başarmıştır.