Metropol Konteyner

Topuzoğlu metropol konteynerler estetik ve kullanışlı dokusuyla, modern tasarımda üretilmiş, şehrin dokusuna uyum sağlayan konteyner çeşididir. Modern görünümlü konteynerler metal karkas yapısı ile bulunduğu ortama kalite ve estetik olan ve üzerinde her türlü kaplama imkânı sunulan yapılardır.

 Metropol konteynerlerde duvar arası kullanılan ses izolasyonu ve izole straforla ses ve ısı maksimum seviyededir. Metropol konteyner üzerine alümimyum kompozit kaplama, taşonit ,yalıpan kaplama ve ahşap kaplama gibi çeşitlerde isteğe bağlı uygulanabilmektedir.  Konteynerler isteğe bağlı olarak çelik kapıda kullanılabilmektedir. Birçok alanda kullanılabilen konteynerler metal kullanım ve kalın duvarları yapısıyla da son derece güvenli yapılardır. Metropol konteynerler satış ofisinden güvenliğe, dinlenme alanından büfeye, gazete bayilerine ve bilet satış noktalarına kadar birçok ihtiyaca uygun üretilmiş yapılardır.  Piknik alanları, sosyal tesisler, parklar kullanıma açık alanlarda genellikle metropol konteynerler estetik görünümlü wc çözümü olarak tercih edilmektedir. Konteynerler mono blok olarak tasarlandığından dolayı kolaylıkla taşınıp istenilen yerde hazır konuma getirilebilir.

Topuzlar Prefabrik, birçok firmaya konteyner konusunda seçenek sunmuş ve farklı sektörlerde hizmet vermiştir. Betonarme veya diğer koşullar ile bir yaşam alanı kurulabilmesi çok uzun zamanlar alabilmekte ayrıca maliyet açısından da yüksek olmaktadırlar. Topuzoğlu prefabrik tecrübesine güvenin, kaliteli ve güvenilir ürünleri uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanın. Saha faaliyetlerine yakın bir çizgide hizmet vermek istiyorsanız eğer kesinlikle konteyner modellerimize göz atmanızı tavsiye etmekteyiz. Metropol Konteyner ve fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizleri arayabilirsiniz.