Prefabrik Ev

Hızlı ve güvenilir olarak ürettiğimiz hazır evler yeni nesil ev teknolojisi ve estetik tasarımları ile konut sahibi olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Prefabrik hazır evler Topuzlar Prefabrik güvencesi ile özenle hazırlanan tasarımları ve müşteri beklentilerini karşılayan estetik yaşam alanları sunmaktadır. Tek katlı veya iki katlı modeller ile ikiye ayrılan hazır prefabrik evler konfor içeren çok sayıda ev Topuzlar Prefabrik kalitesi ile sahipleri ile buluşmaktadır.

Prefabrik ev ısı yalıtım sayesinde kışın sıcak yazın ise serin bir ortam sunar. Prefabrik evler hayalinizdeki gibi tasarlanıp çelik sistemle ve titizlikle hazırlanmaktadır.  Hazır evler depreme dayanıklı, iklim koşullarına uygun, rahat ve ferah yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır. Normal konutlara göre prefabrik evler daha avantajlı ve daha uygun fiyatlı olmasından dolayı tercih sebebidir.

Topuzlar Prefabrik, ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Kararınızı vermeniz halinde ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Keyifli ve mutlu bir yaşam alanında yaşamanız için hazırlanmış olan prefabrik evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir.

 

Tek Katlı Prefabrik Evler