Prefabrik Evler

Hazır ev sektörünün en deneyimli, başarılı ve yaşam alanlarında konforu devamlı kılan firmaların başında gelen Topuzlar, prefabrik evler ‘den üstün kılan özelliği kaliteli malzeme kullanması ve ekonomik fiyatlı olması en çok tercih sebebidir.

Topuzlar prefabrik, dört mevsim kullanıma uygun olup farkı iklim bölgelerine göre tasarlanmış, hızlı kurulabilen prefabrik hazır evler üretmektedir. Müşterilerin genellikle yazlık evler veya bağ evleri veya kalıcı kullanılacak evler olarak talep görmektedir.  Hazır ev teknolojisiyle üretilen uzun ömürlü kullanışlı, kalıcı ve çevre dostu evlerimizle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çalışıyoruz. Prefabrik evler yüksek maksimum enerji ve yüksek yalıtım kullanımına göre tasarlanmıştır. Bir hazır evin konforu kadar estetik güzelliği de her zaman önemlidir. Yapıyı oluştururken duvar, çatı, çatı örtüsü, pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat malzeme ve armatürleri gibi tüm üniteler hazırlanarak uluslararası nakliye standartlarında kurulacak olan yere sevk edilmektedir. Topuzlar Prefabrik uzmanları tarafından yerinde kurulum yapılarak prefabrik evler kullanıma hazır bir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir.

De monte üretimi ile hazırladığımız evlerin tamamını Türkiye ve Dünyanın tüm ülkelerine gönderebiliyoruz. Topuzlar Prefabrik uzmanları tarafından kurulum hizmeti de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Prefabrik ev sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz Topuzlar prefabrik ev konforu, keyif alacağınız, uzun ömürlü yaşanacak ve güvenli prefabrik evler sizleri bekliyor.