Prefabrik Villa Modelleri

Topuzlar Prefabrik, temel amacı beklentinizi karşılayacak iki katlı, tek katlı veya villa şeklinde prefabrik villa modellerini hayalinizdeki gibi tasarlayıp düşük fiyat, yüksek kaliteyle ferah bir ortamda yaşam kalitenizi yükseltmektir.

Prefabrik villa modelleri, kapı pencere, diğer yapı malzemelerinin son teknoloji fabrikalarda üretilen beton platform üzerine montaj yapılarak sağlanan konutlardır. Çift katlı veya tek katlı olarak hafif çelik konstrüksiyon dan tasarlanmaktadır.  Prefabrik villa pano sistemi ile tasarlandığı için binanın eni, boyu, odaların boyu ve katları olarak tasarlanmaktadır. Bu sistem ülkemizde iklim koşulları, deprem koşullarına göre imal edilmektedir. Prefabrik villa modelleri yaşamınıza kolaylık, evinizde sağlıklı günler geçirmenizi sağlamaktadır. Prefabrik villa modelleri kurulum ve kullanım açısından rahat bir yaşam sürdürmenizi sağlar. Yazın stres atmak için kaçıp gitmek istediğinizde, kafa dinleyeceğiniz, doğayla iç içe bir yerde veya deniz kenarı bir sahilde, serin evinizde tatil yapacağınız bir villanız olsun isterseniz. Keyifli ve mutlu bir yaşam alanında yaşamanız için hazırlanmış olan prefabrik evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir. Topuzlar Prefabrik, sizler için ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Kararınızı vermeniz halinde ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz..

Topuzlar çelik prefabrik, sizin hayalinizdeki prefabrik evleri dayanıklı, sağlıklı, güvenilir ve modern mimari tarzıyla kusursuz bir kalite ile sizlere sunmaktadır. De monte üretimi ile hazırladığımız evlerin tamamını Türkiye ve Dünyanın tüm ülkelerine gönderebiliyoruz. Topuzlar Prefabrik uzmanları tarafından kurulum hizmeti de hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Prefabrik villa  sahibi olmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.