Prefabrik Yazlık Modelleri

Topuzlar Prefabrik, temel amacı beklentinizi karşılayacak iki katlı, tek katlı veya villa şeklinde prefabrik yazlık modellerini hayalinizdeki gibi tasarlayıp düşük fiyat, yüksek kaliteyle ferah bir ortamda yaşam kalitenizi yükseltmektir.

Prefabrik yazlık modelleri, çift katlı veya tek katlı olarak hafif çelik konstrüksiyon dan tasarlanmaktadır.  Prefabrik yazlık pano sistemi ile tasarlandığı için binanın eni, boyu, odaların boyu ve katları olarak tasarlanmaktadır. Bu sistem ülkemizde iklim koşulları, deprem koşullarına göre imal edilmektedir. Prefabrik ev modelleri yaşamınıza kolaylık, evinizde sağlıklı günler geçirmenizi sağlamaktadır. Prefabrik yazlık modelleri kurulum ve kullanım açısından rahat bir yaşam sürdürmenizi sağlar. Yazın kaçıp gitmek istediğinizde, kafa dinleyeceğiniz doğayla iç içe bir yerde veya deniz kenarı bir sahilde, serin evinizde tatil yapacağınız bir eviniz olmalı. Kolay kurulabilen  , kullanışlı ve rahat bir ev için sizde Topuzoğlu prefabrik ile evinize sahip olun.

Topuzlar çelik prefabrik, sizin hayalinizdeki prefabrik yazlık modellerini dayanıklı, sağlıklı, güvenilir ve modern mimari tarzıyla kusursuz bir kalite ile sizlere sunmaktadır. Keyifli ve mutlu bir yaşam alanında yaşamanız için hazırlanmış olan prefabrik evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir.

Topuzlar Prefabrik, sizler için ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Kararınızı vermeniz halinde ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

İki Katlı Prefabrik Evler