Tek Katlı Prefabrik Evler

Hızlı ve güvenilir olarak ürettiğimiz hazır evler yeni nesil ev teknolojisi ve estetik tasarımları ile konut sahibi olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Prefabrik hazır evler Topuzlar Prefabrik güvencesi ile özenle hazırlanan tasarımları ve müşteri beklentilerini karşılayan estetik yaşam alanları sunmaktadır. Tek katlı veya iki katlı modeller ile 2’ye ayrılan hazır prefabrik evler konfor içeren çok sayıda ev Topuzlar Prefabrik kalitesi ile sahipleri ile buluşmaktadır.

De monte yapı özelliği sayesinde tek katlı prefabrik konutlara kısa süreler içerisinde sahip olabilmeniz mümkün. Beğendiğiniz planı içeren proje Topuzlar Prefabrik tesislerinde tüm detayları ile de monte üretimle yapılmaktadır. Tek katlı prefabrik evlerin Yapısını oluştururken duvar, çatı, çatı örtüsü, pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat malzeme ve armatürleri gibi tüm üniteler hazırlanarak uluslararası nakliye standartlarında kurulacak olan yere sevk edilmektedir. Topuzlar Prefabrik uzmanları tarafından yerinde kurulum yapılarak prefabrik tek katlı evler kullanıma hazır bir şekilde sahiplerine teslim edilmektedir.

Topuzlar Prefabrik, ev üretimini ve kurulumunu kısa süreler içerisinde gerçekleştirebilmektedir. Kararınızı vermeniz halinde ortalama 5 ila 10 gün içerisinde yeni evinizde yaşamaya başlayabilirsiniz. Keyifli ve mutlu bir yaşam alanında yaşamanız için hazırlanmış olan prefabrik evler uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonu, ekonomik fiyatları ile günümüz teknolojisinde en gözde yapı modelidir.